لیفان

Lifan

شرکت صنعتی لیفان، با مسئولیت محدود در سال ۱۹۹۲ تأسیس شد. فقط ۹ نفر که شامل آقای یین مینشان نیز می‌شدند، با سرمایه فقط ۲۰۰۰۰ یوآن این تجارت را آغاز کردند. در طول ۱۷ سال کار سخت، لیفان تبدیل به یک شرکت خصوصی بزرگ، که به طور عمده در زمینه‌های تحقیق و توسعه علمی، تولید موتور، موتورسیکلت و خودرو، بازاریابی (شامل صادرات) و یکپارچه با امور مالی و اوراق بهادار کار می‌کرد، تبدیل شد.

تاریخچه لیفان

اکنون تعداد کارکنان لیفانبیش از ۱۳۲۰۰ نفر هستند. لیفان ۷ مرتبه توانسته‌ است به فهرست ۵۰۰ شرکت برتر چین راه یابد. این شرکت سال‌های پیاپی در جایگاه نخست برترین شرکت‌های خصوصی شهر چونگ کینگ و شرکت شماره ۱ در صادرات این شهر قرار گرفت. در سال ۲۰۰۸ لیفان در فهرست برترین شرکت‌های چین از نظر فوربس در جایگاه ۸۸ قرار گرفت. این اولین بار بود که یکی از سرمایه‌گذاران از شهر چونگ کینگ در این فهرست قرار می‌گرفت.

در سال ۲۰۰۸، لیفان، ۱۲.۵۸۹ میلیارد یوان سود به دست آورد، که از فروش ۳.۳۵۵۸ میلیون دستگاه موتور و ۵۶۸.۸۵ میلیون دلار صادرات به دست آمد. این شرکت ۴۴۴۸ حق امتیاز ثبت شده دارد. تمامی شاخص‌ها نشان می‌دهد که لیفان موقعیت پیشروی خود در صنعت موتورسیکلت چین را حفظ خواهد کرد. لیفان تعداد ۱.۷۷۷.۰۰۰ دستگاه موتورسیکلت تولید و به فروش رسانده و رتبه سوم را در صنعت موتورسیکلت چین به دست آورده است. با تولید و فروش ۱۱۶.۴۰۰ دستگاه خودرو و ۳۶۸.۸۰۰ موتور، لیفان به یکی از بزرگ‌ترین حامیان مالیات در بین شرکت‌های خصوصی چونگ کینگ تبدیل شد. نوآوری، صادرات و مقبولیت بالا موجب توسعه بیش‌تر لیفان شده‌ است.

گروه لیفان

لیفان چند محصول جدید را توسعه داده است، که این محصولات در چین یا حتی در سراسر جهان بی‌نظیر هستند، مانند موتور ۱۰۰ سی‌سی با استارت الکتریکی، موتور ۱۲۵ سی‌سی با دو سیلندر، موتور ۴۰۰ سی‌سی و موتور ۶۰۰ سی‌سی. لیفان موقعیتی پیشرو در صنعت موتورسیکلت با تکنولوژی‌های جدیدی مانند خنک‌سازی با آب، استفاده از چند شیر، EFI، دوگانه سوز، احتراق ثانویه و جابجایی بزرگ، به دست آورده است.

در ژانویه ۲۰۰۶، لیفان ۵۲۰ به طور همزمان در بازار جهانی عرضه شد، که این امر نشانگر ورود رسمی لیفان به صنعت خودروسازی بود. تاکنون، لیفان بیش از ۳۰۰ حق امتیاز ثبت کرده است. تا پایان سال ۲۰۰۸ لیفان بیش از ۴۴۴۸ حق امتیاز ثبت شده در داخل و خارج از چین داشت، که در بین تمام شرکت‌های خصوصی چینی در که زمینه خودرو فعالیت می‌کردند، رتبه اول را برای لیفان به ارمغان آورد. لیفان پس از پولدار شدن، اصالت و نگاه رو به جلوی خود را حفظ کرد. لیفان کمک به کشور و جامعه را فراموش نمی‌کند. از سال ۱۹۹۲، لیفان ۶۹.۷۶ میلیون یوآن به خیریه‌ها کمک کرده است. تا انتهای سال ۲۰۰۸ گروه لیفان ۱۰۰ مدرسه خیریه ساخته بود.

لیفان یک مدل برجسته از اقتصاد خصوصی در چین است. توسعه لیفان به توجه ویژه رهبران دولت و احزاب وابسته بود. رئیس شرکت، یین مینگشان به دفعات و به گرمی توسط هو جینتائو، وو بنگو، ون جیابائو، جیا کینگ‌لینگ، لی پنگ، زو رونگجی و وو یی مورد پذیرش قرار گرفت. آقای زی رونگجی، یین مینگشان را به عنوان یک " کارآفرین خصوصی موفق" همواره ستوده است.

اخبار لیفان

لیفان X۵۰ 2017

شرایط فروش اقساطی لیفان X۵۰ دنده ای اعلام شد

به گزارش ۱۶۱۶، بنا بر اعلام کرمان موتور قیمت قطعی این خودرو۴۸۹,۰۰۰,۰۰۰ ریال است که با اقساط ۱۲ تا ۳۶ ماهه به متقاضیان عرضه می شود. زمان تحویل خودرو یک ماهه و تاریخ پرداخت اولین قسط یک ماه پس از

لیفان X۵۰ 2016

شرایط فروش اقساطی لیفان X۵۰ ویژه دی ماه اعلام شد

کرمان موتور فروش اقساطی لیفان X۵۰ را با اقساط ۱۲ تا ۳۶ ماهه آغاز کرد. به گزارش ۱۶۱۶، بنابر اعلام کرمان موتور قیمت قطعی این خودرو ۵۵۹,۰۰۰,۰۰۰ ریال است که با اقساط ۱۲ ،۲۴ و ۳۶ ماهه به متقاضیان عرضه

لیفان X۶۰ 2016

فروش لیفان X۶۰ اتوماتیک ویژه آذر ماه آغاز شد

به گزارش ۱۶۱۶، بنا براعلام کرمان موتور قیمت قطعی این خودرو ۶۴۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال است که به صورت دو مرحله ای عرضه می شود. مبلغ پیش پرداخت اولیه ۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال است و زمان تحویل خودرو ها دی ماه و اسفند

لیفان X۶۰ 2016

فروش ویژه آذرماه لیفان X۶۰ آغاز شد

کرمان موتور فروش نقدی و اقساطی لیفان X۶۰ ویژه آدر ماه را آغاز کرد. به گزارش ۱۶۱۶، بنابر اعلام کرمان موتور قیمت قطعی این خودرو ۶۴۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال است که با اقساط ۱۲ تا ۳۶ ماهه به متقاضیان عرضه می شود