لیفان

Lifan

شرکت صنعتی لیفان، با مسئولیت محدود در سال ۱۹۹۲ تأسیس شد. فقط ۹ نفر که شامل آقای یین مینشان نیز می‌شدند، با سرمایه فقط ۲۰۰۰۰ یوآن این تجارت را آغاز کردند. در طول ۱۷ سال کار سخت، لیفان تبدیل به یک شرکت خصوصی بزرگ، که به طور عمده در زمینه‌های تحقیق و توسعه علمی، تولید موتور، موتورسیکلت و خودرو، بازاریابی (شامل صادرات) و یکپارچه با امور مالی و اوراق بهادار کار می‌کرد، تبدیل شد.

تاریخچه لیفان

اکنون تعداد کارکنان لیفانبیش از ۱۳۲۰۰ نفر هستند. لیفان ۷ مرتبه توانسته‌ است به فهرست ۵۰۰ شرکت برتر چین راه یابد. این شرکت سال‌های پیاپی در جایگاه نخست برترین شرکت‌های خصوصی شهر چونگ کینگ و شرکت شماره ۱ در صادرات این شهر قرار گرفت. در سال ۲۰۰۸ لیفان در فهرست برترین شرکت‌های چین از نظر فوربس در جایگاه ۸۸ قرار گرفت. این اولین بار بود که یکی از سرمایه‌گذاران از شهر چونگ کینگ در این فهرست قرار می‌گرفت.

در سال ۲۰۰۸، لیفان، ۱۲.۵۸۹ میلیارد یوان سود به دست آورد، که از فروش ۳.۳۵۵۸ میلیون دستگاه موتور و ۵۶۸.۸۵ میلیون دلار صادرات به دست آمد. این شرکت ۴۴۴۸ حق امتیاز ثبت شده دارد. تمامی شاخص‌ها نشان می‌دهد که لیفان موقعیت پیشروی خود در صنعت موتورسیکلت چین را حفظ خواهد کرد. لیفان تعداد ۱.۷۷۷.۰۰۰ دستگاه موتورسیکلت تولید و به فروش رسانده و رتبه سوم را در صنعت موتورسیکلت چین به دست آورده است. با تولید و فروش ۱۱۶.۴۰۰ دستگاه خودرو و ۳۶۸.۸۰۰ موتور، لیفان به یکی از بزرگ‌ترین حامیان مالیات در بین شرکت‌های خصوصی چونگ کینگ تبدیل شد. نوآوری، صادرات و مقبولیت بالا موجب توسعه بیش‌تر لیفان شده‌ است.

گروه لیفان

لیفان چند محصول جدید را توسعه داده است، که این محصولات در چین یا حتی در سراسر جهان بی‌نظیر هستند، مانند موتور ۱۰۰ سی‌سی با استارت الکتریکی، موتور ۱۲۵ سی‌سی با دو سیلندر، موتور ۴۰۰ سی‌سی و موتور ۶۰۰ سی‌سی. لیفان موقعیتی پیشرو در صنعت موتورسیکلت با تکنولوژی‌های جدیدی مانند خنک‌سازی با آب، استفاده از چند شیر، EFI، دوگانه سوز، احتراق ثانویه و جابجایی بزرگ، به دست آورده است.

در ژانویه ۲۰۰۶، لیفان ۵۲۰ به طور همزمان در بازار جهانی عرضه شد، که این امر نشانگر ورود رسمی لیفان به صنعت خودروسازی بود. تاکنون، لیفان بیش از ۳۰۰ حق امتیاز ثبت کرده است. تا پایان سال ۲۰۰۸ لیفان بیش از ۴۴۴۸ حق امتیاز ثبت شده در داخل و خارج از چین داشت، که در بین تمام شرکت‌های خصوصی چینی در که زمینه خودرو فعالیت می‌کردند، رتبه اول را برای لیفان به ارمغان آورد. لیفان پس از پولدار شدن، اصالت و نگاه رو به جلوی خود را حفظ کرد. لیفان کمک به کشور و جامعه را فراموش نمی‌کند. از سال ۱۹۹۲، لیفان ۶۹.۷۶ میلیون یوآن به خیریه‌ها کمک کرده است. تا انتهای سال ۲۰۰۸ گروه لیفان ۱۰۰ مدرسه خیریه ساخته بود.

لیفان یک مدل برجسته از اقتصاد خصوصی در چین است. توسعه لیفان به توجه ویژه رهبران دولت و احزاب وابسته بود. رئیس شرکت، یین مینگشان به دفعات و به گرمی توسط هو جینتائو، وو بنگو، ون جیابائو، جیا کینگ‌لینگ، لی پنگ، زو رونگجی و وو یی مورد پذیرش قرار گرفت. آقای زی رونگجی، یین مینگشان را به عنوان یک " کارآفرین خصوصی موفق" همواره ستوده است.

اخبار لیفان

لیفان X۵۰ 2017

شرایط فروش لیفان X۵۰ اتوماتیک اعلام شد

کرمان موتور فروش اقساطی لیفان X۵۰ اتوماتیک را ویژه فروردین ۹۶ را آغاز کرد. به گزارش ۱۶۱۶، بنابر اعلام کرمان موتور قیمت قطعی این خودرو ۵۶ میلیون و ۵۰هزارتومان است که با اقساط ۱۲ ، ۲۴ و ۳۶ ماهه به

لیفان X۸۰ 2017

قیمت پایین لیفان X۸۰ اس یو وی هفت نفره

طراحی داخلی و تجهیزات این اس یو وی در نگاه اول برای چنین قیمتی بسیار مناسب است اما با دقت بیشتر متوجه استفاده از حجم قابل توجهی از پلاستیک سیاه و قطعات چوب نما می‌شویم که قیمت پایین را تا حدودی توجیه

لیفان X۵۰ 2017

فروش لیفان X۵۰ اتوماتیک ویژه نوروز

کرمان موتور شرایط فروش لیفان X۵۰ اتوماتیک ویژه نوروز ۹۶ را اعلام کرد. به گزارش ۱۶۱۶، بنا براعلام کرمان موتور قیمت قطعی این خودرو ۵۵۹ میلیون ریال است که به صورت دو مرحله ای به متقاضیان عرضه می شود

لیفان X۵۰ اتوماتیک 2017

فروش اقساطی لیفان X۵۰ اتوماتیک ویژه اسفند ماه

کرمان موتور فروش اقساطی لیفان X۵۰ اتوماتیک را ویژه نوروز ۹۶ را آغاز کرد. به گزارش ۱۶۱۶، بنابر اعلام کرمان موتور قیمت قطعی این خودرو ۵۵۹ میلیون ریال است که با اقساط ۱۲ ، ۲۴ و ۳۶ ماهه به متقاضیان