۵۵۰۰۰+ خودرو ۱۵۵ برند خارجی ۱۴ برند داخلی از سال ۱۹۴۱ تا کنون

معرفی ۵ مدل مفهومی برتر پورشه

بررسی فنی و تخصصی مزدا MX-۵ RF جدید

در سال جدید خودروسازان وعده خود را عملی کنند

عضو هیات علمی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی گفت: در سال جدید خودروسازان به وعده خود مبنی بر تولید خودروهای جدید و با کیفیت برای استفاده عامه مصرف‌کنندگان عمل کنند. به گزارش ۱۶۱۶، شهرام آزادی اظهار کرد: در سال گذشته در فضای مثبت پسا برجام خودروسازان داخلی موفق به عقد چند قرارداد تولید مشترک و همکاری با خودروسازان معتبر بین‌المللی شدند.

سایپا به زائران امام رضا خدمات نوروزی ارایه می دهد

محمد رضا ورزنده گفت : نمایندگی های سایپا در استان خراسان رضوی با کمال افتخار آمادگی دارند تا با ارایه خدماتی گسترده و متنوع در خدمت مسافران نوروزی و زائران باشند.

با ورود ۳۰۰۰ مینی‌بوس جدید ناوگان شهری نوسازی می شود

رییس اتحادیه بنگاه‌های مسافربری تهران گفت: ۳۰۰۰ دستگاه مینی‌بوس تولید داخلی در سال جاری وارد ناوگان حمل‌و‌‎نقل درون شهری استان تهران خواهد شد. به گزارش ۱۶۱۶، سیدرضا پورسیف  گفت: چندسالی است که ناوگان حمل و نقل درون شهری پایتخت نیازمند نوسازی است، که در این خصوص خودروهای مینی بوس وضعیت حادتری دارد. به همین دلیل مقرر شده است از سال جاری در قالب تسهیلات اعطایی بلندمدت به مالکان خودروهای فرسوده ۳۰۰۰ دستگاه مینی بوس نو به این چرخه افزوده شود.

نکاتی عجیب درباره شرکت اوبر

امروزه اوبر یکی از مهم‌ترین و شاخص‌ترین چهره‌های پیشتاز در «اقتصاد اشتراکی» به شمار می‌رود و در چند سال اخیر به صورت تصاعدی در کشورهای مختلف گسترش پیدا کرده است. به گزارش ۱۶۱۶، این شرکت نسبتا تازه‌کار توانسته در هر شهری که خدماتش را به آن وارد کرده موجی راه بیندازد. در بسیاری از شهرهای سراسر جهان الگوی اوبر در به کار گرفتن افراد معمولی برای حمل مسافران،  مشکلاتی را برای رانندگان حرفه‌ای و شرکت‌های تاکسیرانی به وجود آورده و همچنین سطح توقع افراد را تا حد قابل ملاحظه‌ای برای عملکرد و خدمات آنها ارتقا داده است.

مک‌لارن رکورد سریع‌ترین خودروی تنفس طبیعی را شکست

زمانی که مک‌لارن شروع به طراحی مدل افسانه‌ای F۱ در اوایل ۱۹۹۰ میلادی کرد، این کمپانی هرگز به فکر تولید سریع‌ترین خودروی جهان نبود. اما این دلیل خوبی نبود برای اینکه در مقابل جگوار XJ۲۲۰ که سرعت ۳۴۹ کیلومتر بر ساعت را به ثبت رسانده بود، قد علم نکند.

مرسدس میباخ G۶۵۰ لندائولت را بیشتر بشناسید

مرسدس با همکاری زیرمجموعه خود میباخ دست به تولید گرانترین و خارق العاده ترین محصول کلاس G با نام G۶۵۰ لندائولت زده است. به گزارش ۱۶۱۶، از زمانی که مرسدس نخستین اتومبیل کلاس G را آزمایش کرد حدود ۴ دهه گذشته است (این کلاس به سفارش ارتش ایران در پیش از انقلاب طراحی شد). اما اکنون خودروساز مشهور آلمانی نسخه لیموزین مانندی از آن را با نام لندائولت و نشان میباخ، در نهایت ظرافت تولید کرده است.

فولکس T-ROC را بر پایه گلف می سازد

فولکس واگن به آرامی به تولید اس یو وی های موفق خود ادامه می‌دهد. اما این مسیر به زودی دستخوش تغییراتی خواهد شد و خودروساز آلمانی قرار است طی ۱۸ ماه آینده کراس اوورهای با احساس تری را روانه بازار کند. این روند با عرضه مدل کاملا جدید T-ROC آغاز خواهد شد که بر پایه گلف ساخته خواهد شد.

بررسی فنی و تخصصی مزدا MX-۵ RF جدید

بررسی تخصصی داج چلنجر GT چهار چرخ محرک

بررسی فنی و تخصصی ب‌ام‌و M۳

بررسی تخصصی بیوک لاکراس ۲۰۱۷

بررسی تخصصی جِنِسیس G۹۰ مدل ۲۰۱۷

بررسی تخصصی سوزوکی ایگنیس ۲۰۱۷

بررسی تخصصی واکسهال VXR۸ Maloo مدل ۲۰۱۷

بررسی تخصصی فورد GT جدید

معرفی سئات لئون فیس‌لیفت ۲۰۱۶