۵۵۰۰۰+ خودرو ۱۵۵ برند خارجی ۱۴ برند داخلی از سال ۱۹۴۱ تا کنون

بررسی تخصصی داج چلنجر GT چهار چرخ محرک

آزمایش رانندگی با هاموی ارتش آمریکا

شگفت انگیز ترین روش‌های جابجایی در دنیا

نرخ خودروهای دست دوم در بازار تهران

رنو مگان ۲۰۰۰، مدل ۱۳۹۰، با مبلغ ۶۷ میلیون تومان معامله می شود. به گزارش ۱۶۱۶، قیمت برخی خودروهای دست دوم با ۱۰۰ هزار کارکرد، به شرح زیر است:

هزاران خودروی خودران توسط جنرال موتورز تولید و آزمایش می شوند

شرکت جنرال موتورز قصد دارد هزاران خودروی خودران Chevy Bolts را در شهرهای مختلف آمریکا مورد استفاده آزمایشی قرار دهد. به گزارش ۱۶۱۶، این طرح با همکاری شرکت لیفت که خدمات تاکسی یابی ارائه می دهد و از سال ۲۰۱۸ اجرا خواهد شد. شرکت لیفت از این خودروهای خودران برای حمل و نقل مسافران هم مسیر استفاده خواهد کرد و فعلا برنامه ای برای فروش خودروهای یاد شده برای استفاده روزمره وجود ندارد.

خودروهای دست دوم ۸۰ میلیون تومانی را بشناسید

در صورت علاقه‌مندی برای خرید خودرو دست دوم در رنج قیمت ۸۰ میلیون تومان می توانید از کمپانی های سرشناسی همچون ب ام و، هیوندای،تویوتا و کیا و .... گزینه هایی را پیش رو داشته باشید.

مرکل: برای حفظ مشاغل و کارخانه‌های اوپل تمام تلاشمان را می کنیم

صدر اعظم آلمان گفت کشورش هر کاری را که بتواند برای حفظ کارخانه ها و مشاغل اوپل در داخل آلمان انجام خواهد داد. به گزارش ۱۶۱۶، این سخنان آنگلا مرکل صدراعظم آلمان نشان دهنده چالش های سخت پیش روی شرکت های خودروسازی جنرال موتورز و پژو-سیتروئن برای امضای قرارداد انتقال برند اوپل به خودروسازی فرانسوی است.   این سخنان در شرایطی است که نمایندگان کارگران در شرکت اوپل گفتند آماده گفتگو با پژو-سیتروئن هستند.

آغاز طرح پیش فروش پلکانی ایران خودرو

طرح پیش فروش پلکانی چهار مرحله ای اسفند ۹۵ به همراه هدایای فروش تعهدی آغاز شد. به گزارش ۱۶۱۶، طرح پیش فروش پلکانی چهار مرحله ای اسفند ۹۵ به همراه هدایای فروش تعهدی، از روز یکشنبه ۹۵/۱۲/۰۱ لغایت ۹۶/۰۱/۳۱ و یا تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جدول پیوست ارائه می گردد. زمان فعال سازی این بخشنامه ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه مورخ ۹۵/۱۲/۰۱ می باشد.

شرایط پیش فروش نوروزی H۳۰ کراس اتوماتیک اعلام شد

پیش فروش نوروزی خودرو «اچ۳۰کراس» ایران خودرو با گیربکس اتوماتیک از روز سه شنبه، سوم اسفندماه آغاز خواهد شد. به گزارش ۱۶۱۶، معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو با اعلام این خبر، اظهار کرد: با توجه به استقبال گسترده مشتریان از این خودرو در ثبت نام های پیشین و به دلیل پاسخگوئی به اعتماد مشتریان، شرایط پیش فروش نوروزی این محصول را با موعد تحویل های شهریور، مهر و آبان۹۶ اجرا می کنیم.

لامبورگینی خودروهای اونتادور و وننو را فراخوانده است

شرکت لامبورگینی به‌ دلیل مشکل فنی در باک‌ خودروهای Aventador‌ و Veneno و احتمال وقوع آتش‌سوزی، نزدیک به ۶ هزار دستگاه از این خودروها را فراخوانده است.

بررسی تخصصی داج چلنجر GT چهار چرخ محرک

بررسی فنی و تخصصی ب‌ام‌و M۳

بررسی تخصصی بیوک لاکراس ۲۰۱۷

بررسی تخصصی جِنِسیس G۹۰ مدل ۲۰۱۷

بررسی تخصصی سوزوکی ایگنیس ۲۰۱۷

بررسی تخصصی واکسهال VXR۸ Maloo مدل ۲۰۱۷

بررسی تخصصی فورد GT جدید

معرفی سئات لئون فیس‌لیفت ۲۰۱۶